Darmowa dostawa i wymagane minima logistyczne

Darmowy transport w hurtowni styropianu Styroneo.pl jest przewidziany dla wszystkich zamówień spełniających minimum logistyczne wybranego producenta.

Austrotherm Darmowa dostawa od 30m3 (cena dostawy 15-24 m3: 305 zł; cena dostawy 24-30 m3: 245 zł)
Izoline Darmowa dostawa od 20m3 (mniejsza ilość – warunki dostawy ustalane indywidualnie, kontakt z biurem obsługi klienta, marki Izoline i Styropmin można łączyć w celu osiągnięcia min. logistycznego)
Styropmin Darmowa dostawa od 20m3 (mniejsza ilość – warunki dostawy ustalane indywidualnie, kontakt z biurem obsługi klienta, marki Izoline i Styropmin można łączyć w celu osiągnięcia min. logistycznego)
Swisspor Darmowa dostawa od 20m3 (cena dostawy 5-20 m3: 250 zł)
Yetico Darmowa dostawa od 15m3  (mniejsza ilość – warunki dostawy ustalane indywidualnie, kontakt z biurem obsługi klienta)

Zamówienia złożone w naszej hurtowni dostarczane są klientom na terenie całego kraju prosto z fabryki wybranego producenta styropianu zlokalizowanej najbliżej miejsca rozładunku. Zamówienia dostarczane są przeważnie w 3 do 10 dni roboczych, a informacja o planowanym terminie dostawy jest przekazywana klientowi zarówno przez biuro obsługi zamówień naszej hurtowni, jak i dział logistyki producenta z odpowiednim wyprzedzeniem.  

Zamówienia styropianu w Polsce południowej w tym m.in. Katowicach, Krakowie, Tychach, Gliwicach, Zabrzu, Rudzie Śląskiej, Sosnowcu, Opolu, Tarnowskich Górach, Jaworznie, Mysłowicach dostarczane są m.in. z zakładów produkcyjnych w Oświęcimiu, Chrzanowie, Bielsku-Białej, Grodkowie.

Dostawy styropianu w Polsce zachodniej w tym m.in. Poznaniu, Szczecinie, Wrocławiu, Legnicy, Jeleniej Górze realizowane są m.in. z zakładów produkcyjnych w Międzyrzeczu, Gorzowie Wielkopolskim czy Zielonej Górze.

Zamówienia styropianu Polsce północnej w tym m.in. Gdańsku, Gdyni, Bydgoszczy, Toruniu, Słupsku, Koszalinie dostarczane są m.in. z zakładów produkcyjnych w Pelplinie i Olsztynie.

Dostawy styropianu w Polsce wschodniej w tym m.in. w Lublinie, Siedlcach, Białymstoku realizowane są między innymi z zakładów w Janowie Podlaskim, Tarnobrzegu, Mińsku Mazowieckim czy Łochowie.

Zamówienia styropianu w Polsce centralnej w tym m.in. Łodzi, Piotrkowie Trybunalskim, Kaliszu, Koninie dostarczane są m.in. z zakładów produkcyjnych w Galewicach i Skierniewicach.