Biuro Obsługi: +48 888 999 192

Dostawa w całej Polsce w 2-10 dni roboczych

Producent styropianu Yetico

Nowoczesna i skuteczna termoizolacja

Producent styropianu Yetico to wiodący dostawca płyt styropianowych w Polsce. Produkty Yetico charakteryzują się doskonałymi właściwościami izolacyjnymi, gwarantują bezpieczną i łatwą aplikację oraz są w pełni poddawalne recyklingowi. Dzięki tym cechom, płyty styropianowe Yetico stanowią niezwykle efektywny materiał do ocieplania.

Produkty Swisspor

Kompleksowe Rozwiązania Ociepleniowe

Produkty od Yetico umożliwiają kompleksowe ocieplenie zarówno budynków mieszkalnych, jak i obiektów komercyjnych. Bez względu na to, czy chodzi o izolację fundamentów, podłóg, stropów, ścian, tarasów czy dachów, w tym także dachów płaskich, zawsze znajdziesz u nas styropian o doskonałych właściwościach izolacyjnych. Poznaj produkty Yetico i dowiedz się więcej o ich różnorodnych zastosowaniach i parametrach.

Zrównoważona Produkcja

Producent styropianu Yetico to firma, która poza wykorzystaniem EPS do produkcji styropianu ociepleniowego projektuje, wytwarza oraz dostarcza również produkty z najwyższej jakości tworzyw polimerowych. Ponadto, firma koncentruje się na produkcji elementów wtryskowych z tworzyw termoplastycznych. Nieustannie dąży do rozwoju i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań, co przynosi korzyści zarówno partnerom biznesowym, jak i środowisku naturalnemu.

Inicjatywa More Zeros

Inicjatywa More Zeros Challenge to wyraz zaangażowania Yetico w kwestie ochrony środowiska. Jej celem jest eliminowanie odpadów, redukcja emisji gazów cieplarnianych oraz minimalizacja zużycia zasobów naturalnych, co ma na celu stworzenie lepszej przyszłości. Firma jest przekonana, że każdy z nas, nawet podejmując pozornie niewielkie działania, ma wpływ na stan naszej planety. Dlatego Yetico nieustannie pracuje nad kolejnymi krokami, które przynoszą pozytywne rezultaty i mają dobry wpływ na środowisko.

Odpowiedzialność Środowiskowa w Działaniu

Yetico przenosi swoje proekologiczne idee w praktykę w każdym z zakładów produkcyjnych. Przyjmuje wyzwanie More Zeros, dążąc do zmniejszenia zużycia surowców i minimalizacji odpadów. Holistyczne podejście do ochrony przyrody przynosi wymierne korzyści, które odczuwa każdy z nas. Posiadający certyfikat ISO 14001 Yetico prowadzi działalność, która ma nie tylko wyraźny cel ekologiczny, ale także daje poczucie sensu w kontekście lepszego jutra.

EKO Produkty

Produkty Yetico to także przykład dbałości o środowisko, zawierające przynajmniej 10% materiałów z recyklingu. To wyraz zaangażowania firmy w kwestie zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska naturalnego.

Dachy spadkowe

Styropianowe skosy dachowe, dostępne zarówno w wersji standardowej YETICO, jak i w wersji grafitowej PASSIVE, stanowią opłacalną alternatywę wobec kosztownych stalowych konstrukcji dachowych. To oznacza, że korzystając z produktów Yetico, nie tylko zyskujemy wysoką jakość i oszczędność kosztów, ale także dbamy o środowisko naturalne. Dzięki temu inwestycje stają się bardziej przyjazne dla naszej planety. Wyceń projekt dachu tutaj.

Rozwiązania Yetico doskonale sprawdzają się w budownictwie energooszczędnym oraz pasywnym, zapewniając efektywną izolację termiczną i ochronę przed zastojami wody. Innowacyjny system izolacji termicznej Yetico w połączeniu z modelowaniem powierzchni dachu to rozwiązanie zaprojektowane indywidualnie dla każdego projektu. Ten system nie tylko doskonale izoluje dach, ale także nadaje mu odpowiednie spadki, dzięki czemu woda jest skutecznie odprowadzana do rynien i wpustów.

Certyfikaty, normy i zarządzanie jakością

Fabryki Yetico są w pełni zobowiązane do utrzymania rygorystycznych standardów jakościowych i technologicznych, co pozwala im zapewnić standaryzację produktów oraz powtarzalność parametrów, takich jak szerokość i długość płyt styropianowych. Każdy etap produkcji odbywa się zgodnie z obowiązującymi normami i jest poddawany dokładnym badaniom w celu uzyskania niezbędnych certyfikatów CE, europejskich certyfikatów bezpieczeństwa produktu.

Producent styropianu Yetico korzysta z surowców pochodzących od renomowanych dostawców do produkcji swojego styropianu. Fabryki Yetico wprowadziły normy ISO, w tym normę PN-EN ISO 9001 określającą wymagania dotyczące systemu zarządzania jakością w firmie, normę PN-EN ISO 14001 regulującą aspekty zarządzania środowiskiem oraz normę PN-N-45001 definiującą wymagania dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy. Te działania mają na celu zapewnienie najwyższej jakości produktów oraz dbanie o aspekty związane z jakością, środowiskiem oraz bezpieczeństwem.

Fabryki styropianu Yetico w Polsce

W sześciu zakładach produkcyjnych Yetico powstają innowacyjne produkty, które trafiają do klientów zarówno w Polsce, jak i za granicą, dokładnie wtedy, kiedy są potrzebne i w oczekiwanej ilości. Producent styropianu Yetico łączy najwyższe standardy jakości, wiedzę, długoletnie doświadczenie oraz nowoczesne technologie, aby tworzyć produkty spełniające oczekiwania klientów na całym świecie.

Yetico - Fabryki styropianu

Fabryka styropianu Yetico Olsztyn:
Towarowa 17A,
10-416 Olsztyn

Fabryka styropianu Gorzów Wielkopolski:
Mosiężna 14,
66-400 Gorzów Wielkopolski

Fabryka Yetico Mława:
Nowa 25,
06-500 Mława

Fabryka styropianu Yetico Galewice:
Przemysłowa 5,
98-405 Galewice

Fabryka Yetico Tarnobrzeg:
Zakładowa 41,
39-400 Tarnobrzeg

Dostawa w całej Polsce

Transport w cenie lub za dopłatą do mniejszych zamówień

100% Jakości

Styropian prosto z fabryki pod indywidualne zamówienie klienta

100% Pewności

Styropian najwyższej jakości z gwarancją producenta

100% Bezpieczeństwa

Przelew tradycyjny / Przelew internetowy / Blik / Raty / SSL