Biuro Obsługi: +48 888 999 192

Dostawa w całej Polsce w 2-10 dni roboczych

Warunki dostawy i wymagane minima logistyczne

Darmowy transport w hurtowni styropianu Styroneo.pl jest przewidziany dla wszystkich zamówień spełniających minimum logistyczne wybranego producenta.

AustrothermDarmowa dostawa od 30m3 (cena dostawy 15-24 m3: 305 zł; cena dostawy 24-30 m3: 245 zł)
IzolineDarmowa dostawa od 20m3 (mniejsza ilość – warunki dostawy ustalane indywidualnie, kontakt z biurem obsługi klienta, marki Izoline i Styropmin można łączyć w celu osiągnięcia min. logistycznego)
StyropminDarmowa dostawa od 20m3 (mniejsza ilość – warunki dostawy ustalane indywidualnie, kontakt z biurem obsługi klienta, marki Izoline i Styropmin można łączyć w celu osiągnięcia min. logistycznego)
SwissporDarmowa dostawa od 20m3 (cena dostawy 5-20 m3: 250 zł)
YeticoDarmowa dostawa od 15m3  (mniejsza ilość – warunki dostawy ustalane indywidualnie, kontakt z biurem obsługi klienta)

Zamówienia złożone w naszej hurtowni dostarczane są klientom na terenie całego kraju prosto z fabryki wybranego producenta styropianu zlokalizowanej najbliżej miejsca rozładunku. Zamówienia dostarczane są przeważnie w 3 do 10 dni roboczych, a informacja o planowanym terminie dostawy jest przekazywana klientowi zarówno przez biuro obsługi zamówień naszej hurtowni, jak i dział logistyki producenta z odpowiednim wyprzedzeniem.  

Zamówienia styropianu w Polsce południowej w tym m.in. Katowicach, Krakowie, Tychach, Gliwicach, Zabrzu, Rudzie Śląskiej, Sosnowcu, Opolu, Tarnowskich Górach, Jaworznie, Mysłowicach dostarczane są m.in. z zakładów produkcyjnych w Oświęcimiu, Chrzanowie, Bielsku-Białej, Grodkowie.

Dostawy styropianu w Polsce zachodniej w tym m.in. Poznaniu, Szczecinie, Wrocławiu, Legnicy, Jeleniej Górze realizowane są m.in. z zakładów produkcyjnych w Międzyrzeczu, Gorzowie Wielkopolskim czy Zielonej Górze.

Zamówienia styropianu Polsce północnej w tym m.in. Gdańsku, Gdyni, Bydgoszczy, Toruniu, Słupsku, Koszalinie dostarczane są m.in. z zakładów produkcyjnych w Pelplinie i Olsztynie.

Dostawy styropianu w Polsce wschodniej w tym m.in. w Lublinie, Siedlcach, Białymstoku realizowane są między innymi z zakładów w Janowie Podlaskim, Tarnobrzegu, Mińsku Mazowieckim czy Łochowie.

Zamówienia styropianu w Polsce centralnej w tym m.in. Łodzi, Piotrkowie Trybunalskim, Kaliszu, Koninie dostarczane są m.in. z zakładów produkcyjnych w Galewicach i Skierniewicach.

Sposób dostawy

Tandem
Transport jest realizowany za pomocą ciężarówki z przyczepą (tzw. Tandem) o dopuszczalnej masie całkowitej wynoszącej 24 tony. Tandem składa się z 9-metrowej solówki (ok. 160 opakowań) + 9-metrowej przyczepy (ok. 200 opakowań).
Średni czas realizacji zamówień od 3 do 10 dni roboczych. Czas realizacji może być uzależniony od sezonu a także  szybkości uzupełnienia pojazdu do ilości 360 opakowań w okolicy o promieniu około 80 km

Solówka
Opcja dostawy samochodem bez przyczepy, tj. pojazdem typu “solówka” o dopuszczalnej masie całkowitej 12 t. i długości 9 metrów (ok. 160 opakowań). Czas dostawy jest zależny od producenta i może być wydłużony. Dostawa “solówką” jest preferowaną opcją w przypadku utrudnionego dojazdu do posesji, ograniczeń tonażowych, wąskiej drogi, braku miejsca do nawracania lub innych utrudnień uniemożliwiających wykorzystanie ciężarówki z przyczepą.

Miejsce rozładunku:
Powinno być łatwo dostępne z drogi publicznej, utwardzone i wolne od przeszkód w postaci drzew. Określenie bezpiecznego miejsca rozładunku należy do odpowiedzialności Klienta. Kierowca nie jest zobowiązany do wjeżdżania na teren posesji, ani pomocy przy rozładunku. W przypadku ograniczeń dotyczących nośności terenu, prosimy o przesłanie pozwolenia na wjazd lub wskazanie alternatywnego miejsca rozładunku.

Terminy dostaw:
Dostawy realizowane przez producenta/dostawcę następują w terminie przez niego deklarowanym tj. od 2 do 14 dni roboczych (dostawa następuje wyłącznie w dni robocze z wyłączeniem sobót, niedziel i świąt w godz. 8-14).

Opłata za niewykonaną dostawę może zostać naliczona w przypadku:
– Niezgłoszenia utrudnionego dostępu do miejsca rozładunku, co skutkuje niemożnością dostarczenia zamówienia pod wskazany adres.
– Braku wskazania alternatywnego miejsca rozładunku, jeśli nie jest możliwe dostarczenie towaru pod wskazany adres.
– Nieprzyjęcia dostawy w ustalonym terminie.

UWAGA!
Klient ponosi odpowiedzialność za dokładne sprawdzenie ilości oraz stanu towaru pod względem ewentualnych widocznych wad. W przypadku zauważenia niezgodności (zarówno pod względem jakości, ilości, jak i innych parametrów) w dostawie, prosimy o naniesienie adnotacji na dokumentach WZ (zarówno przez Klienta, jak i kierowcę). Taki dokument stanowi wyłączną podstawę do zgłoszenia ewentualnej reklamacji.

Dostawa w całej Polsce

Transport w cenie lub za dopłatą do mniejszych zamówień

100% Jakości

Styropian prosto z fabryki pod indywidualne zamówienie klienta

100% Pewności

Styropian najwyższej jakości z gwarancją producenta

100% Bezpieczeństwa

Przelew tradycyjny / Przelew internetowy / Blik / Raty / SSL