Biuro Obsługi: +48 888 999 192

Dostawa w całej Polsce w 2-10 dni roboczych

Blog

Jak kołkować styropian?

Jak kołkować styropian i jakie kołki wybrać?

Kiedy należy kołkować warstwę ocieplenia? Czy sam klej wystarczy? Jakich łączników używać w tym celu i jak je stosować aby nie stworzyć mostków termicznych? Sprawdź!

Ulga termomodernizacyjna

Ulga termomodernizacyjna, czyli zwrot podatku w PIT

Ulga termomodernizacyjna umożliwia odpisanie od podatku w rozliczeniu rocznym kosztów termomodernizacji. Dowiedz się jak z niej skorzystać i jakie inne źródła dofinansowania są dostępne.

Program Czyste Powietrze 2024

Program Czyste Powietrze 2024 – krok po kroku

Program Czyste Powietrze to oferowane przez rząd dofinansowanie, dzięki któremu możesz taniej docieplić budynek w 2024 roku. Jak się do tego zabrać? Jakie dokumenty musisz przygotować i gdzie się z nimi udać? Jakie kwoty można uzyskać w ramach ocieplania swojego domu? Wszystkiego dowiesz się z poniższego artykułu.

Styropian XPS

Styropian XPS (styrodur) – czym jest i kiedy warto go stosować?

Głównym zastosowaniem styroduru XPS pozostaje ocieplanie domów, fabryk czy biur. Ze względu na odporność na wilgoć oraz dobre właściwości mechaniczne, styrodur XPS jest nie do zastąpienia w przypadku docieplania fundamentów. Czym różni się od typowego polistyrenu ekspandowanego? I kiedy warto go stosować? Zapraszamy do przeczytania artykułu.

Ocieplenie fundamentów XPS

Jak ocieplić fundament budynku i dlaczego warto to zrobić?

Ocieplenie fundamentów budynku ma ogromne znaczenie pod kątem kosztów ogrzewania i szybkości wychładzania się pomieszczeń. W jaki sposób wykonać skuteczne ocieplenie fundamentów? Sprawdź poniżej nasze wskazówki i porady w tym zakresie!

Jaki styropian fasadowy wybrać?

Jaki styropian fasadowy wybrać?

Styropian to jeden z najczęściej wykorzystywanych w budownictwie  materiałów do ocieplenia ścian budynków. Jako materiał izolacyjny jest bezpieczny i przyjazny środowisku. W poniższym artykule postaramy się przybliżyć Państwu wszystkie podstawowe zagadnienia, związane z zakupem styropianu fasadowego, tak aby jego wybór był łatwiejszy a sam produkt spełnił Państwa oczekiwania i skutecznie chronił budynek przed stratami ciepła. […]

Jaki styropian podłogowy wybrać?

Jaki styropian podłogowy wybrać?

Nie wiesz jaki styropian podłogowy wybrać i na jakie parametry zwrócić uwagę przy jego zakupie? Obejrzyj nasz krótki film, lub przeczytaj poniższy artykuł, w którym wyjaśniamy podstawowe zagadnienia z tym związane i podpowiadamy jak wybrać odpowiedni produkt. Styropian podłogowy stosuje się do izolacji podłóg, stropów oraz dachów. Podstawowym zadaniem styropianu podłogowego jest zapewnienie wysokiego komfortu […]

Dostawa w całej Polsce

Transport w cenie lub za dopłatą do mniejszych zamówień

100% Jakości

Styropian prosto z fabryki pod indywidualne zamówienie klienta

100% Pewności

Styropian najwyższej jakości z gwarancją producenta

100% Bezpieczeństwa

Przelew tradycyjny / Przelew internetowy / Blik / Raty / SSL